Kurumsal

Kurumsal

Turplast Plastik, sektöre temellerini 2001 yılında atmış, yıllar içerisinde gelişerek hammadde tedarikçiliği konusunda sektördeki varlığını devam ettiren köklü bir şirkettir.

BİZ KİMİZ

Strenik Polimerler grubunda gelişim hedeflemiş firmamız, günümüzde geniş ürün yelpazesine sahip olan tamamı yerli sermaye ile kurulmuş sektöründeki önemli bir firmadır. 

Kurulduğu günden bu yana benimsemiş olduğu; dürüstlük, yenilikçilik ve istikrarlılık ilkeleri ile hızla büyümüş ve PS (Polistiren) konusunda adından söz ettirmiştir. 

İthalat, Satış, Teknik Destek, Depolama ve Yükleme, Finans departmanlarımızla müşterilerimize en iyiyi sunmanın gayreti içindeyiz. Genç ve deneyimli kadromuz alanında farklılık ve başarı yakalamış isimlerden oluşmaktadır. Özellikle Teknik Destek kadromuz, ihtiyacınız olan hammaddelerin tespiti, bunlarla ilgili teknik bilgi ve destek vererek sorunlarınıza çözüm aramaktadır. 

Kalite yönetim sistemimiz ve misyonumuz gereği siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmeti ve kaliteyi kendimize borç biliriz.